Unustasid parooli? Taasta siit

Kaubamärgid Omnimount

Juba üle 30 aasta OMNIMOUNT on hoidnud omal alal positsiooni kui maailma juhtiv tootearendaja. Asutamisest saadik OMNIMOUNT on lihvinud oma oskusi teerajajana audio kinnitite valdkonnas ja jätkab arengut oma tugevale vundamendile ja pärandile. Nüüdseks, kord eraldi maailmad, hi-fi ja video, on sulandunud ühtseks kodukinoks. Ettevõtte haare on oluliselt laiendunud, et omada täielikku tooteportfelli paigalduste lahendustes, sealhulgas mootoriga tooted, lameekraani kinnitused, kodukino mööbel, professionaalse audio/video raamkinnitid, digiposterite kinnitid, kõlarite alused ja eritooted.

Kõik ölelduna, OMNIMOUNT’i tootesari omab nüüd sadu paigaldus lahendusi, mis rahuldavad peaaegu iga mõeldava kodukino nõudmised. OMNIMOUNT’i meeskond, tööstusdisainerid ja insenerid ei ole mitte ainult tunnustatud läbi kogu tarbeelektroonika tööstuse innovatiivsete ja usaldusväärsete toodete, vaid ka regulaarselt auhinnatud silmapaistvate tööstusauhindadega.

Alates väikseimast kõlarist suurima lameekraanini ja kõik selle vahel, OMNIMOUNT on teerajaja tarbija ja professionaalide toodete arendamisel, et maksimaliseerida kodukino kogemus. Nüüdseks esindatud kogu maailmas enam kui 67 riigis, OMNIMOUNT’i auhinnatud tooted on laialdaselt tuntud oma teedrajava disaini, märkimisväärse detailsusega, parima kvaliteediga ja pikaajalise usaldusväärsusega.