Unustasid parooli? Taasta siit

Tutvustus

BDP - Baltic Distribution Partner
 
BDP Eesti OÜ on 2000 aastal asutatud, praeguseks suurim, büroo- ja koolitarvete, IT tarvikute ning koduelektroonika tarvikute maaletoomisele, distributsioonile, hulgimüügile ja turundusele orienteeritud ettevõte Eestis. Klientideks on põhiliselt eelpoolnimetatud valdkondades tegutsevad ning kaupu müüvad kaubanduskeskused, marketid, spetsialiseeritud kauplused (B2C) ning äriklienditeenindusele (B2B) orienteeritud ettevõtted. Meile kuulub logistikakeskus Tallinna kõrval Tänassilma tehnopargis, mille kaudu toimub kiire ja operatiivne klientide varustamine.
 
Oleme keskendunud pakutava sortimendi valikut tehes põhiliselt kvaliteetsetele ning rahvusvaheliselt tuntud kaubamärkidele:
Büroo- ja koolitarbed - Pentel, Rapid, Xerox, Durable, 3M, Citizen, DYMO, Parker, ErichKrause, Brunnen, Exacompta, Toy Color, Planet, Wedo, Waterman, Staedtler, EBA, Rexel, Handy, InfoNotes
IT tarvikud - Verbatim, Case Logic, Manhattan, Intellinet, HP, Data Flash
Koduelektroonika tarvikud - Koss, Omnimount, Case Logic, Sinox

 
BDP Eesti OÜ on seni põhiliselt keskendunud toodete turustamisele Eestis, kuid lähitulevikus on ettevõte võtnud omale selge prioriteedi laiendada rahvusvahelist haaret ning pakkuda tooteid ja teenuseid ka lähiturgudel. Meie tegevus on saanud positiivse hinnangu Eesti ettevõtete konkurentsivõime edetabelis ning oleme saanud kõrgelt hinnatava "A" krediidireitingu.