Unustasid parooli? Taasta siit

Kaubamärgid Manhattan

Edukad partnerlused on rajatud usaldusele, pühendumusele ja täidetud ootustele, mis viivad tegeliku, mõõdetava tulemuseni. MANHATTAN on asutatud 1987 nende põhimõtete vundamendile. Need on aidanud täna, täpselt nii kui aitasid arenemise aastatel, mil ettevõte asustati ja pidevalt täiustas tõhusat ning väga usaldusväärset rahvusvahelist tootmise võimekust ainukest eesmärki silmas pidades: toetades ärimudelile mis keskendub üksnes toodete ja teenuste vajadustele personaalarvutite turustamise ning edasimüüjate kanalil.
See missioon ei ole kunagi muutunud, hoolimata tööstusharu olemuse dünaamikale. Me oleme alati seisnud PC turustaja ja edasimüüja eest keskmisest kõrgema kasumimarginaali ja tundlikuma teenuse pakkumisega olenemata ettevõtte suurusest või tellimuse kogusest.
Tõhus kvaliteedikontroll. Esmaklassilised tooteid. Kohene kättesaadavus. Terav vaist turustajate ja nende klientide kasvu ning arenduse vajadustele. Igal aastal MANHATTAN seab uued standardid tipptasemele põhinedes uute tehnoloogiate, areneva turu ootustele ja klientide vajadustele.
Kaaludes oma võimalusi täna - tegurid, mis määravad, millisest allikast soovite arvuti välisseadmeid, komponente, kaableid ja tarvikuid - mõelge tavalisest kaugemale. Mõtle, miks MANHATTAN eksisteerib. Personaalarvutid on meie äri. Me oleme jäägitult pühendunud edukale müügikanalile ja nendele, kes sõltuvad sellest. See on olnud meie tõotus ligi 25 aastat.
MANHATTAN’iga, turustajad on alati kasu lõiganud laiast valikust kvaliteetsetest toodetest konkurentsivõimeliste hindadega. Eluaegse garantii programm tagab ostude turvalisuse ning tugevdab usaldust ja lojaalsust. Lihtsa navigeerimisega veebileht pakub üksikasjalikke toodete ülevaate, -funktsioonid ja -spetsifikatsioonid koos mugava lõppkasutaja toe ja allalaetavate abitarkvaraga. Meie müügi kanalid ja tehnilise toe spetsialistid omavad teadmisi ja oskusi, mida oodatakse ja nõutakse partnerilt kel on ülemaailmne haare ja teave.
Me mõistame teenindatavaid turge, väljakutsetega mida kohtate ja seda mis aitavad teil säilitada konkurentsieelist ning saavutada finantsilisi tulemusi. Me oleme siin teie jaoks. MANHATTAN ja selle maine on ehitatud aastaid tõestatud kogemustele ja suunates oskusi, mis kasvavad koos sinuga.
Usaldus, pühendumus, suutlikus ja tulemused - see on MANHATTAN’i tee iga päev.