Unustasid parooli? Taasta siit

Kaubamärgid Bi-silque

Bi-silque asutati 1979 Virgilio ja Aida Vasconcelos poolt, algselt toodeti korktooteid kodu ja kontori kasutusse. See uudis idee osutus väga edukaks ja Bi-silque hakkas kiiresti laienema uutele turgudele ja mitmekesistas oma tootegruppe.

Täna, Bi-silque, mis on endiselt Vasconcelos pere kindlates kätes on arvestatav tegija kommunikatsiooni toodete valdkonnas ja üks juhtivaid SMC Portugalis.

 

Viimase 30 aasta jooksul on ettevõte muutunud drastiliselt, kuid meie põhiväärtused on samad: innovatsiooni püüdlus ja klientide rahulolu on hoidnud firmat hästi, loovus on endiselt meie liikumapanev jõud.

 

Teine põlvkond meie ettevõtlikus peres on toonud endaga kaasa värskeid ideid ja uusi eesmärke, tagades jätkusuutliku asutajate nägemuse.

 

Käesoleval hetkel Bi-silque ekspordib oma tooteid 40 riiki viiel mandril ja omab esindusi ning esindajaid Suurbritannias, USAs ja Saksamaal.

 

Sellise hoiakuga oleme me laiendamas oma silmaringi veelgi ja Bi-Bright sündiski. Bi-Bright on tulevikus Bi-silque kommunikatsioonide filiaal. Kasutades ultra modernset tehnoloogiat, Bi-Bright arendab interaktiivset sidelahendusi ja multimeedia platvorme et parandada tõhusust ja laiendada kommunikatsiooni võimalusi. Maailm meie ees, ja Bi-Bright tooted aitavad maailmas suhelda.